wtorek, 27 maja 2014

Obserwator i Ciąg Dalszy

Zachęcam do przeczytania książki, napisanej przez mojego kolegę z lat szkolnych, Andrzeja Janczewskiego, pt "Obserwator", wydanej  w formie e-booka przez wydawnictwo e-bookowo. Bohaterowie tej książki zatrzymują się w dzikiej, niesamowitej kotlinie. Dzieją się tam rzeczy dziwne i niepojęte. Wspaniałe uczucia, jak miłość, i dramatyczne zdarzenia, które zmieniają ich sposób patrzenia na świat.

Oto link do tej książki w fomie ebooka:

Obserwator

A oto link do Obserwatora  papierowego:

Obserwator papier

Zachęcam też do przeczytania dalszego ciągu tej historii, opisanego przeze mnie w książce pt "Ciąg dalszy", również wydanej w formie e-booka przez wydawnictwo e-bookowo. Jak potoczą się ich dalsze losy? Czy ponownie trafią do niesamowitej kotliny? Na ile są w stanie wpływać na swoją przyszłość? I kto w końcu jest tajemniczym Obserwatorem?
Odpowiedź na to znajdziecie w tej opowieści.


Oto link do tej książki:


ŻYCZĘ PRZYJEMNEJ LEKTURY!!!!

6 komentarzy:

 1. Dwie wiadomości: zła i dobra.
  Zła: Żeby zrozumieć książkę „Ciąg dalszy”, trzeba najpierw zaliczyć „Obserwatora”.
  Dobra: Powyższa zła wiadomość nie jest w istocie taka zła, skoro Wojtkowi - pokonując własne lenistwo - chciało się ów „Ciąg dalszy” napisać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogromnie żałuję, ale łopoty z oczami nie pozwalają mi na długie czytanie. Może uda się mi zdobyć wydanie książkowe, zajrzę z przyjemnością. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książkowe wydanie "Ciągu dalszego" ukaże się wkrótce również w wydawnictwie e-bookowo. Natomiast książkowe wydanie "Obserwatora" jest osiągalne w wydawnictwie My Book. Link do tej książki: http://www.mybook.pl/6/0/bid/90

   Pozdrowienia:))

   Usuń
 3. Witaj ;)
  To bardzo szlachetne i miłe, że polecasz coś po koleżeńsku ;)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń