czwartek, 22 marca 2012

Dzień dobry

To ja. Ten sam Wojtek z blogu na onecie o tym samym tytule. Probuję przyzwyczaić się do nowego środowiska. Jeszcze raczkuję.
Wszystko jeszcze w stadium prób.

7 komentarzy:

 1. Hej Wojtku:)

  Witaj na nowym miejscu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czas w komentarzach to dla mnie też czarna magia- jak rozwiążę problem dam znać- co ciekawe powiadomienia w poczcie dostajemy z właściwą godziną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, Lulla. To nowe środowisko niesie więcej możliwości niż onet :)

   Usuń
  2. Aha dodałam już Ciebie do obserwowanych.

   Nie chciałbyś wyłączyć ochrony przeciwspamowej w komentarzach?

   Ona jest tu wyjątkowo męcząca ,hasła są bardziej wymyślne, gdybyś miał problemy ze spamem włączysz ją znów, ale to tylko sugestia .

   Ustawienia/ posty i komentarze/Włącz weryfikację obrazkową /

   Pozdro

   Usuń
 3. Napisałam do Ciebie na maila.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, w nowym miejscu. Skąd ta decyzja o zmianie? W ostatnim czasie to nie pierwszy blog, który przenosi się z Onetu. Nie wiem jak z funkcjonalnością, ale graficznie z pewnością serwis blogowy Onetu odstaje od Bloggera czy Wordpressu. Na pewno szkoda całej historii ze starego blogu. Koniecznie umieść link do tych zasobów.

  Rozumiem, że nie masz problemu z ustawieniem strefy czasowej notki. Problem pewnie dotyczy komentarzy. U mnie jest to samo. Obawiam się, że nie da się tego ustawić. Coś się popsuło po kolejnych zmianach dokonanych w Bloggerze, wcześniej działało bez zarzutu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć. Tamten blog zostawiam. Link do niego zamieściłem w "Liście blogów". Ten będzie jako drugi. Mam problem z własnie z ustawieniem strefy czasowej.
   Pozdrowienia

   Usuń