piątek, 24 stycznia 2014

E-book roku

Witajcie:)))

Chciałbym poinformować wszystkich moich zaprzyjaźnionych Blogerów oraz wszystkich Znajomych i Zainteresowanych, że mój e-book pt "Humus" bierze udział w konkursie na e-book roku 2013.

Zapraszam na stronę konkursową.

Oto link:

http://ebookroku.pl/ebooki/

Oto wyciąg z Regulaminu konkursu:

Konkurs składa się z następujących etapów:
I Etap: 01.01.2014 – 28.02.2014  – Zgłaszanie ebooków.
II Etap: 01.03.2014  – 31.03.2014  – Głosowanie internautów.
III Etap: 01.03.2014  – 31.03.2014  -  Głosowanie jury.
IV Etap  01.04.2014  – Ogłoszenie wyników.
5. Nagrody będę przyznawane w następujący sposób:
- jury wybiera najlepszego ebooka i przynaje tytuł Ebooka Roku 2013  w kategoriach: Najlepsza Fabuła Roku 2013, Najlepszy Poradnik Roku 2013, Najlepszy Self-pub Roku 2013 (książa wydana w ramach self-publishingu).
- głosowanie internautów, gdzie czytelnicy wybierają najlepszego ebooka spośród zgłoszonych, który otrzymuje tytuł Ebooka Roku 2013.
6. Ebooka może zgłosić autor, wydawca lub osoba posiadająca odpowiednie upoważnienie. Osoba zgłaszająca może zgłosić maksymalnie trzy ebooki – po jednym dla każdej kategorii (Najlepsza Fabuła Roku 2013, Najlepszy Poradnik Roku 2013, Najlepszy Self-pub Roku 2013). Zgłoszone ebooki będą weryfikowane w ciągu  72 godzin od momentu zgłoszenia. Organizatorzy mogą odrzucić zgłoszenie, jeżeli książka nie będzie spełniała minimalnych wymagań co do jakości treści, formatu lub składu. Treść wszystkich zgłoszonych ebooków będzie do wglądu wyłącznie Organizatorów oraz Jury Konkursu. Ebooki nie będą nigdzie udostępniane.
7. Głosowanie internautów odbywa się przez Internet. W głosowaniu internautów może wziąć udział każdy użytkownik sieci Internet, posiadający własny adres e-mail. W zgłoszeniu do konkursu należy podać adres poczty elektronicznej.
8. Każdy internauta może oddać tylko jeden głos.

Jury wybierze w marcu laureatów w 3 kategoriach:
- Najlepsza Fabuła Roku 2013
- Najlepszy Poradnik Roku 2013
- Najlepszy Self-pub Roku 2013
Jednak główne głosowanie odbędzie się przez internet – na stronie ebookroku.pl. To internauci* wybiorą książkę elektroniczną, która otrzyma tytuł Ebooka Roku 2013!

Spytałem Organizatorów konkursu, czy "lajki" teraz wciśnięte mają znaczenie w głosowaniu. Oto, jaką odpowiedź otrzymałem:

Głosowanie na Ebooka Roku 2013 rozpoczyna się z dniem 1 marca.  Do tej pory jakiekolwiek formy udostępniania e-booków zamieszczonych na stronie nie mają wpływu na wynik konkursu.

11 komentarzy:

 1. Zajrzałam, ale nie znalazłam miejsca aby zagłosować. Napisz jak trzeba to zrobić.
  Gratuluję serdecznie.
  PS.Ja zaczynałam pracę w ZHP, w 1065 roku i za moich czasów już działo się dobrze. Szkoły gwarantowały nam pomieszczenia, urządzali harcówki. Działo się dużo i dobrze. Żadna partia się do nas nie mieszała, robiliśmy swoje. To były piękne czasy. Będę czekać na Twój post, bo jestem ciekawa jak było w Twojej organizacji w latach pięćdziesiątych. Pozdrawiam, Czuwaj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie znam technicznych szczegółów głosowania. Póki co może chwilowo wystarczą "laiki"?

   Usuń
 2. Cieszymy się, że wystartowałeś w tym konkursie!!!! Wg mnie to b. prestiżowe!! A głosować będziemy naturalnie po 1. marca - zgodnie z regulaminem konkursu. Wtedy zapewne pojawią się stosowne linki na stronie konkursowej... Całuję - Ewunia

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam prośbę - wrzuć na pasek bloga jakiś banerek do tego konkursu, co by nie zapomnieć w marcu zagłosować :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Zajrzałam, przypominaj i chyba coś pokręciłeś z datami:))
  Pozdrawiam i trzymam kciuki -zalajkowałam;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj :)
  Zapoznałam się, zatem czas na działanie :)
  Powodzenia, pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:)))

   Po prawej stronie u góry blogu zamieściłem banerek.

   Pozdrowienia:)))

   Usuń